Fotograf ślubny zwraca uwagę na szczegóły

foto slubnaFotografia odgrywa coraz większą rolę na różnego rodzaju imprezach. Każdy z nas przeżywając ważne momenty w swoim życiu chce je uwiecznić na fotografiach. Nie inaczej jest ze ślubem i weselem. Obecnie na każdej uroczystości i przyjęciu widzimy fotografa, który stara się uchwycić wszystkie najważniejsze chwile fotografowanych osób.

Dlatego też wybór odpowiedniego fotografa jest dzisiaj nie lada wyzwaniem. Dobrym sprawdzianem czy nasz wybór jest odpowiedni może być zorganizowanie sesji narzeczeńskiej. To właśnie przy tej okazji można sprawdzić pomysłowość, zaangażowanie, a przede wszystkim umiejętności wynajętego fotografa.

Trzeba przyznać, że najwięcej par pragnie powiedzieć sobie sakramentalne „tak” pomiędzy kwietniem a wrześniem. Niejedni fani zimy jednak poważnie rozważają ślub pośród śniegu i mrozu. Lecz czy jest to dobrze rozwiązanie czy lepiej je sobie jednak darować? Przedstawiamy „za” i „przeciw”!

Na pewno minusem może stać się pogoda. Zamiast przepięknego krajobrazu temperatura około zera stopni, do tego wiatr i marznąca mżawka? Może niestety się tak zdarzyć i w drodze do kościoła czy na przyjęcie wiele osób po prostu zmarznie – a Wy najbardziej. Zimowa sesja zdjęciowa też nie jest do końca przyjemna. Wasi goście mogą mieć problem z dojazdem – oblodzone trakty potrafią dać o sobie znać! Nie ma w tym okresie także zbyt dużego wyboru świeżych kwiatów, ziół, owoców i warzyw – a te, które są, nie należą raczej do najtańszych.

Jeśli zaś chodzi o pozytywy, jeśli traficie na piękną zimę, sceneria będzie niczym z bajki. Na pewno Wasza weselna sala będzie sama w sobie pięknie przystrojona, a przed nią zostaną ustawione piękne choinki. Poza tym nie jest to pełnia ślubno – weselnego sezonu, wiec ceny bywają nieco niższe niż w miesiącach letnich.

Pragniecie sprawdzić kolejne plusy zimowego wesela? W takim razie zajrzyjcie na blog ślubny. Mamy dla Was całe mnóstwo ciekawostek, porad, informacji i inspiracji. Wszystkie opatrzone są przepięknymi fotografiami. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą ślub i organizacja perfekcyjnego wesela będzie dla Was niczym przysłowiowa bułka z masłem!

Data publikacji