Nietypowe sesje ślubne

nietypowe slubneNietypowe sesje ślubne są coraz częściej spotykane. Wielu młodym parom nie wystarczają tradycyjne fotografie w jakimś stylowym miejscu; chcą oni stworzyć coś nietypowego, coś, co będzie bardzo oryginalne, czasem wręcz szokujące, ale także zapamiętane przez nich samych i otaczających ich ludzi. Stąd też nie brakuje naprawdę nietypowych pomysłów na sesję ślubną.

Dlatego warto zastanowić się nad wyborem miejsca sesji ślubnej, które będzie miało dla nowożeńców wartość sentymentalną lub w pełni odda ich charakter i styl życia. Bardzo popularne są na przykład sesje zdjęciowe na placu zabaw czy nad brzegiem jakiegoś zbiornika wodnego. Zobacz też artykuł „Kreatywne plenery ślubne„.

Zdarzają się panny młode, którym nie szkoda poświęcić drogocennej nieraz suknie ślubnej i z ochotą wchodzą do wody, aby stworzyć naprawdę oryginalne zdjęcie ślubne. Czasem, gdy młoda para interesuje się na przykład nurkowaniem, można zorganizować również podwodne sesje ślubne, jednak wymaga to o wiele bardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu fotograficznego i większych umiejętności fotografa. Uzyskany efekt jest jednak piorunujący!

Kolejną propozycją na nietypową sesję ślubną są zdjęcia wysoko w górach. Przepiękna panorama, która rozciąga się za plecami młodej pary to także idealny krajobraz do wykonania naprawdę ciekawych zdjęć. Trzeba jednak przyznać, że dotarcie na szczyt w sukni ślubnej czy garniturze wymaga wiele wysiłków ze strony małżonków.

W każdym razie pięknych miejsc w naszym kraju nie brakuje. Wbrew pozorom nie trzeba szukać daleko a w swoim własnym otoczeniu poczujecie się bardziej komfortowo i bardziej się rozluźnicie co przełoży się też na piękne fotografie ślubne w plenerze.

Data publikacji